- Tonergy

Цена
€21 23 / 41 52 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF361X
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 508XCF361X
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Cyan
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 9500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577cHP Color LaserJet Enterprise M 552dnHP Color LaserJet Enterprise M 553HP Color LaserJet Enterprise M 553 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 553dnHP Color LaserJet Enterprise M 553nHP Color LaserJet Enterprise M 553xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577fHP Color LaserJet Managed E 55040dnHP Color LaserJet Managed E 55040dwHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540cHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dnHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhnHP Color LaserJet Managed M 550 SeriesHP Color LaserJet Managed M 553dnmHP Color LaserJet Managed M 553xmHP Color LaserJet Managed MFP M 577 SeriesHP Color LaserJet Managed MFP M 577dnmHP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130657
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF361X
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 508XCF361X
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Cyan
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 9500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577cHP Color LaserJet Enterprise M 552dnHP Color LaserJet Enterprise M 553HP Color LaserJet Enterprise M 553 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 553dnHP Color LaserJet Enterprise M 553nHP Color LaserJet Enterprise M 553xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577fHP Color LaserJet Managed E 55040dnHP Color LaserJet Managed E 55040dwHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540cHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dnHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhnHP Color LaserJet Managed M 550 SeriesHP Color LaserJet Managed M 553dnmHP Color LaserJet Managed M 553xmHP Color LaserJet Managed MFP M 577 SeriesHP Color LaserJet Managed MFP M 577dnmHP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130657
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF361X
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 508XCF361X
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Cyan
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 9500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577cHP Color LaserJet Enterprise M 552dnHP Color LaserJet Enterprise M 553HP Color LaserJet Enterprise M 553 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 553dnHP Color LaserJet Enterprise M 553nHP Color LaserJet Enterprise M 553xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577fHP Color LaserJet Managed E 55040dnHP Color LaserJet Managed E 55040dwHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540cHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dnHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhnHP Color LaserJet Managed M 550 SeriesHP Color LaserJet Managed M 553dnmHP Color LaserJet Managed M 553xmHP Color LaserJet Managed MFP M 577 SeriesHP Color LaserJet Managed MFP M 577dnmHP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130657
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF361X
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 508XCF361X
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Cyan
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 9500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577cHP Color LaserJet Enterprise M 552dnHP Color LaserJet Enterprise M 553HP Color LaserJet Enterprise M 553 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 553dnHP Color LaserJet Enterprise M 553nHP Color LaserJet Enterprise M 553xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577fHP Color LaserJet Managed E 55040dnHP Color LaserJet Managed E 55040dwHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540cHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dnHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhnHP Color LaserJet Managed M 550 SeriesHP Color LaserJet Managed M 553dnmHP Color LaserJet Managed M 553xmHP Color LaserJet Managed MFP M 577 SeriesHP Color LaserJet Managed MFP M 577dnmHP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130657
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 508X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CF361X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 508X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CF361X |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Cyan |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Cyan |
| КАПАЦИТЕТ | High Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | High Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 9500 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 9500 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 552dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553n |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 577f |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed E 55040dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed E 55040dw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 550 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 553dnm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 553xm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed MFP M 577 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed MFP M 577dnm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 552dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553n |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 577f |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed E 55040dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed E 55040dw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 550 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 553dnm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 553xm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed MFP M 577 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed MFP M 577dnm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 1.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) (pages) | 9 500 |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Enterprise M607, M608, M609, MFP M631, M632, M633 |
| OEM код | CF361X |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 950 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 1.08кг |
Tonergy Съвместима Тонер Касета HP 508X CF361X Циан, Висок Капацитет 9.5k
Получете професионално качество на циан отпечатъци на значително по-ниска цена с тази съвместима тонер касета Tonergy. Проектирана да съответства или надминава оригиналната HP 508X CF361X, тя осигурява ясни, живи страници и висок добив от 9 500 страници, което я прави идеална за натоварени офиси.
Ключови Предимства
- Висок добив на страници — Отпечатвайте до 9 500 циан страници с една касета, намалявайки честотата на смяна и цената на страница.
- Надеждна съвместимост — Работи безупречно с HP Color LaserJet Enterprise M552, M553, MFP M577 и подобни серии.
- Икономична алтернатива — Насладете се на качество, сравнимо с оригиналното, без високата цена.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) | 9 500 |
| OEM код | CF361X |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
| Гаранция (месеца) | 24 |
Какво има в кутията
- 1 x Tonergy съвместима тонер касета (Циан)
- Инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




